Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 25 x 29 cm, rámováno, datováno 1926, signováno vlevo dole Old. Koníček.Autor viz T 1/522, V 3/94, NEČVU 2/1002."